"> Linens perde indirimi

Linens’te Perde Keşiflerim, Hem de % 50 İndirim ile…

       Bir süredir aklımda olan ”Salon perdelerini mi değiştirsem acaba” sorusu, gerek blogda gerekse instagram paylaşımlarımda perde ve tül trendlerini ve modellerini paylaşmama neden oluyordu. Bu yoldaki ilk adımım geçtiğimiz aylarda gerçekleşen EvTeks 2015 Fuarını ziyaret edip en güncel çizgileri öğrenmek olmuştu. ‘Hangi renkler ve desenler trend? Nasıl kombinlenebilir?’ sorularının cevapları kafamda biraz daha netleşmişti fuar sonrası. Ama en beğendiğim çizgilere sahip olan perde ve döşemelik üreticilerinin çoğunun, yalnızca yurtdışına çalıştıklarını öğrenmem, beni biraz hayal kırıklığına uğratmıştı…

‘Peki hem trendleri takip edip ürünlerine yansıtan, hem iç pazarda da satışa sunulan, hem de fiyat olarak ulaşılabilir bir marka yok mu acaba’ diye düşünürken, son günlerde TV reklamlarında da bolca rastladığımız ve müthiş bir indirimi başlayan ‘Linens’e’ rastladım.

Tüm perdelerde %50 net indirim olduğunu öğrenince Cevahir AVM’deki mağazasını ziyaret ettim.

Her ne kadar beğenimi ve aradığım modelleri bilsem de, o kadar çeşidin içinde kafam karışmadı da değil… Sanal olarak yapılan araştırmalar yerini mağaza ziyaretlerine bırakınca, insanın kafası biraz karışıyor gerçekten de. Peki az-çok bir ön araştırma yapıp, dersini çalışmış biri olarak benim bile kafam karıştıysa diğer müşteriler ne yapacaktı?

Öğrendim ki bu gibi durumlarda Linens, üretip satışa sunmaktan ziyade A’dan Z’ye danışmanlık hizmeti sunuyormuş. Yani duvar renkleriniz, mobilya çizgileriniz, aksesuarlarınız ve odanızın ışık oranı gibi bir çok noktayı evinizde inceleyip ona göre bir ürün skalası sunuyormuş ziyaretçilerine. Daha da süper olan bunların tümünün ücretsiz olması… Perde ve tül araştırması içerisinde olup da kafası karışık olanlara ilaç gibi gelecek bir hizmet bence.

1 (844 x 475)

O zaman gelelim ürünlere. Bakalım markanın koleksiyonunda neler varmış?

En baştan söylemeliyim ki, tül ve perde kombinasyonları çok ayrıntılı olarak yapılmış. Yani sadece birbirine uygun renk seçimleri ile sınırlı kalınmamış, her bir noktasında ince ayrıntılara değinilmişti. Fırfırlar, ponponlar, sutaşları, galonlar, püsküller…

 3 (475 x 844)

 

Tül ve perdesi aynı desen çalışılan bir model… Daha sade bir görünüm isteyenler tül seçimlerini desensiz bir modelden yana da kullanabilirler. Perdedeki püsküllere ayrıca dikkat !!!

2 (475 x 844)

 

4 (475 x 844)

Romantik kelebekler taşıyan bu tüle, fon perdesi olarak spor pötikareler eklenmiş. Tezatın uyumu buna deniyor sanırım..

5 (475 x 844)

Petrol mavisi tonlarıyla Fas Stili motifinin yer verildiği bu perdeyi ve kombin için kullanılan ‘Hint İpeği’ fonu çok beğendim çokkk…

6 (475 x 844)

7 (475 x 844)

Şal deseni taşıyan bu fon perdesi için, retro bir hava taşıyan kafes tül tercih edilmiş. Renkler de ayrı güzel tabii ki…

8 (475 x 844)

Dokulu fon perdelere, yine sık sık püskül ve makarna denilen ayrıntılar eklenmiş.

9 (844 x 844)

Modern çizgiler taşıyan dokulu perdeler…

10 (844 x 475)

11 (475 x 844)

Çift renk yansımalı tüller. Özellikle güneş ışığı vurduğunda çok daha belirgin oluyor ve tüldeki pileler sayesinde ışık yansımaları oluşuyor.

12 (475 x 844)

Bu saten fon kumaşları daha çok ‘Japon Stili’ denilen, kenarlarda pilesiz hazırlanan modeller için beğendim.

13 (475 x 844)

Markanın özellikle ‘Dijital Baskı’ tekniği ile hazırlanan bir koleksiyon vardı ki, gerçekten harikalardı. Hele ki maviler… Son dönemlerde her yer bir ‘mavi-beyaz’ dır gidiyor. Fakat arayıp da bulamayanlar ya da nasıl kullanacağını bilemeyenler hemen en yakın mağazalarına gidebilirler…

14 (475 x 844)

14-2 (475 x 844)

Çin Porseleni deseni, modada ve dekorasyonda her yeri istila etti desek yeridir. Bu seçim de perdesini arayıp da bulamayanlar için… Aşağıdaki katalog görselinde de çift fon perdeyle kombinlenmiş olarak görüyoruz.

15 (475 x 844)

16 (475 x 844)

Gelelim klasik tarzda döşenmiş evler için tül ve perde seçeneklerine…

17 (844 x 844)

18 (475 x 844)

19 (475 x 844)

Kabartmalı iri formlardaki çiçekler ve damask desenler, kıvrımlı çizgileri sayesinde klasik bir görünüm yaratıyor.

20 (475 x 844)

23 (475 x 844)

Yukarıdaki püsküllü fon perdesinin şıklığına bakar mısınız?

21 (844 x 844)

22 (475 x 844)

‘Çekme iplik’ tekniği ile kabartmalı ve gösterişli yüzeyler…

24 (475 x 844)

Fon perde ve onlara uygun tül seçeneklerine bakalım biraz da. Mesela aşağıdaki dijital baskı kadife kumaş için en uygun seçenek, ‘jakarlı’ dediğimiz hafif parıldamalı tüller. Böylece her iki kumaştaki o hafif ışıltı, birbiriyle uyum yakalamış oluyor.

25 (475 x 844)

Ketene göre kullanımı çok daha rahat olan ve kolay temizlenebilen ‘keten görünümlü polyester’ perdelerin desenleri, tüllerde de kullanılmıştı. İster birlikte, isterseniz desensiz bir tül ile kullanabilirsiniz.

26 (475 x 844)

Dekorasyonda en trend görünümlerden biri de dokuları ve desenleri karıştırarak kullanmak. Yerli ve yabancı bir çok tasarımcı ve içmimar artık mükemmel uyumu, karıştırarak yakalıyor.
Çiçekler ile çizgiler, yaprak formlarıyla puantiyeler ve kafes modeller bir arada kullanılabilir.

28 (475 x 844)

27 (475 x 844)

 

Gelelim Linens koleksiyonlarında kullanılan desenlerden eeeenn beğendiklerime 🙂
İlki ‘jungle’ desenin kullanıldığı keten görünümlü polyester fon kumaş… Fon perdeler ve yastıklar için harika bir desen. Özellikle son zamanlarda dörtbir tarafımızı saran tropikal çizgiler hakimken…

29 (475 x 844)

 

Diğeri ise ipek üzerine kabartma dokuma yapılan ‘desen göbeği’ oldu.

30 (844 x 475)

Bunu bir çok alanda kullanabilirsiniz aslında. Benim aklıma hemen yatak başlığı ve koltuk arkası döşemesi olarak kullanmak geldi. O kadar gösterişli ki, sade döşenmiş bir mekanda, hemen odak noktası haline geleceği kesin! Farklı renk tonları ve birlikte kullanılabilecek kumaş seçenekleri ile birlikte sunuluyor.

31 (475 x 844)

Oturma odası veya çocuk odaları için renkli seçenekler de mevcuttu

32 (475 x 844)

Peki siz Linens’te çocuklar için çizgi karakterli ve takım desenli orijinal lisanslı perde modellerinin olduğunu biliyor muydunuz?

33 (475 x 844)

Tül ve perdeler bir evin makyajı niteliğindedir. Son ve asıl dokunuşu onlar yapar. Çok iyi dekore edilmiş bir evde yapılan hatalı seçim perdeler, tüm emeğinizin ve paranızın çöpe gitmesine sebep olur. Eğer siz de benim gibi tül ve perde arayışı içerisindeyseniz, evinize kadar gelip ücretsiz danışmanlık hizmeti de verebilecek Linens’i mutlaka ziyaret edin derim. Üstelik tüm perdelerde %50 indirim söz konusu iken…

İndirim için son gün 31 Temmuz. Kampanya ile daha da detaylı bilgi isteyenler Linens’in web ve sosyal medya hesaplarından da bilgi alabilirler.

www.linens.com.tr/

www.facebook.com/linens

www.instagram.com/linensturkiye

-DekoBlog-

(  Dekorasyon, ev dekorasyon, ev yenileme, perde, tül, perde yenileme, linens, linens indirimi, linens indirim, linens kampanya, linens yüzde 50, perde linens, cevahir linens, perde indirim, perde kampanya, perde seçimi, perde trendleri, perde modası, 2015 perde, 2016 perde, perde dekorasyon, dekorasyonda perde, tropikal desen, batik desen, damask desen, lisanslı perde, lisanslı çocuk , perde bleu blanc, perde mavi beyaz, linens alışveriş, perde alışveriş, dekoblog, dekorasyon bloğu, mobilya perde, salon perdesi, perde seçimi, mutfak perdesi, perde seçiminde dekorasyon blog proje, tadilat, ev yenileme, tül seçimi, nasıl perde, nasıl tül, Linens’te Tüm Perdelerde Yüzde Elli İndirim,  dekorasyon blog işbirliği, blogger dekorasyon, dekorasyon bloggerı, dekorasyon marka tanıtım, Linens’te Perde Keşiflerim, Hem de % 50 İndirimle…  linens perde,  deko blogger marka , proje danışmanlığı, dekorasyon danışmanlığı marka işbirlikleri için, dekorasyon fikirleri, konut projesi blog,  Linens Perdelerindeki % 50 İndirimi Kaçırmayın!, tadilat, ev yenileme, dekorasyon 2015, dekoblog.com)

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun