"> Koçtaş ''Yaşayan Evler'' Dergisi İlham Dağıtacak.

Koçtaş, ”Yaşayan Evler” Dergisi İle İlham Dağıtacak.

Merhaba.

Siz de benim gibi ev dekorasyonuna ve yapı malzemelerine meraklıysanız, büyük yapı marketlerde saatlerce vakit geçirmeyi bayılıyorsunuzdur.

Peki bu devasa marketlerde, ürünlerin arasında kaybolup aklınızın karıştığı ve neyi- nasıl planlayacağınızı bilemediğiniz oldu mu? Market girişlerinde bulunan ürün katalogları, satın almaya dair bilgi veriyor ama ilham vermekte yetersiz mi kalıyor?

Artık Koçtaş, bizim gibi dekorasyon severlerin bu derdine derman oluyor. Çünkü tüm ürün katalogları yerini, yaratıcı fikirler, hayatı kolaylaştırıcı öneriler ve ilham verici kareleriyle  ”Yaşayan Evler” dergisine bırakıyor.

Sosyal medyadan beni takip edenler,  ”Yaşayan Evler” dergisi lansmanındaki paylaşımlarımı bilirler. Koçtaş Genel Müdür Alp Önder Özpamukçu’nun ev sahipliğinde Taksim Divan Otel’de düzenlenen özel bir lansmanla tanıtılan bu dergide, dekorasyon alanındaki uzmanlığını; yenilikçi çözümlerin yanı sıra benzersiz üretimlerin hayata geçirilmesini sağlayacak ‘kendin yap’ önerileriyle birleştiriyor. Özenle hazırlanan dergide dekorasyon, aksesuar, mobilya ve düzenleme kategorilerinde tam bin yeni ürün, yeni sezon renk ve desen trendlerinin yanı sıra birbirinden renkli isimlerin röportajlarına da yer veriliyor.

Röportajlarda, çok yönlü sanatçı Erol Evgin, jüri üyesi olduğu Koçtaş Açık Fikir Yarışması’nın değişen çehresinden bahsederken; sanatın farklı disiplinleriyle bütünsel bir yaklaşım sunmayı başaran moda tasarımcısı Bahar Korçan ise dekorasyon önerilerini paylaşıyor.

Öte yandan Japon yazar ve düzenleme uzmanı Marie Kondo’nun evimizi düzenlemenin hayatımıza katabileceği olumlu etkileri ve kendine has tekniklerinden bahsettiği röportajı da dergide yer alıyor. Lunapark Tasarım Ajansı’nın kurucu ortakları Murat Tamgüç ve Bertan Berk’in hızla değişen ve dönüşen dekorasyon trendleri hakkında verdikleri ipuçlarına ‘Yaşayan Evler’ dergisinin ilk sayısından ulaşabilirsiniz.

Lansmanda ayrıca ”Hurdahane” ekibinin yardımıyla ahşap tasarım etkinliğine katıldık. Koçtaş‘ta bulabileceğiniz malzemelerle kendi tasarımlarımızı yaptık. Her ne kadar kendi ahşap objem, çalışma esnasında çatlayıp tamamlayamasam da…

Derginizi, Koçtaş mağazalarından temin edebilir ya da bu linkten  erişebilirsiniz.

koçtaş, koçtaş katalog, koçtaş dergi, koçtaş evimi çok seviyorum, koçtaş blog, koçtaş blogger, koçtaş event blogger, koçtaş dekorasyon, ev dekorasyonu koçtaş, koçtaş dergi, koçtaş yaşayan evler dergisi, koçtaş aylık ücretsiz dergi, koçtaş yaşayan evler dergisi lansmanı, yaşan evler dergisi çıktı, yaşayan evler dergisi taksim divan otel, dekorasyon blog, dekorasyon blogu, dekorasyon blogger, dekorasyon bloggerı, koçtaş yaşayan evler dergisi basın yansımaları, koçtaş dergi, haber, dekorasyon trendleri, dekoblog, dekoblog.com, koçtaş yaşayan evler dergisi ilham dağıtacak. Dekorasyon blogu, dekorasyon blog, dekorasyon blog, dekorasyon blogger, dekorasyon bloggerı, ev dekorasyonu, ev dekorasyon blogu, ev dekorasyon blogger, en ünlü dekorasyon blogu, en ünlü dekorasyon blogları, en bilinen dekorasyon blogları, türk dekorasyon blogu, dekorasyon blog yazarı, dekorasyon blog editör, deko blog, dekorblog, dekor blog,

 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun