Kırık Ayna Kaplamalar İle Dikkat Çekici Mekanlar…

 Aynaları seviyorum. Mekanlarda ayna kullanımını daha da çok seviyorum. Ortama hem aydınlık bir his, hem derinlik hem de ışıltı katıyorlar.
‘Kırık ayna’ uygulamaları, internette gezinirken bir süredir karşıma çıkıyordu. Özellikle ‘duvar kaplamaları’ o kadar hoş gözüküyor ki, sizlerle paylaşmadan edemedim. En kısa zamanda evimde denemeye de kararlıyım…
Aşağıdaki resimdeki gibi bir işlem, evler için çok abartı ve kullanışsız olacaktır. Ama dozunda uygulandığı taktirde duvarlarınıza göz kamaştırıcı bir parıltı katacağınız kesindir.
Kalın kenarlı bir resim çerçevesine uygulanışı da gayet başarılı. Gerçi buradaki ayna parçaları mikro seviyede olduğu için, biraz sabır gerektiren bir işlem olacaktır.
Dev harfler…
Sehpa kaplamaları da çok hoş duruyor. Fakat sehpalar gibi, sürekli temasta bulunulan eşyalarda bu kaplamalar ne kadar doğru olur bilemiyorum. Kesiklere ve yaralanmalara sebebiyet vereceğini düşünüyorum. Ama üzerine ince bir plaka cam ya da PVC kestirip konulursa bu kazaların önüne biraz da olsun geçilebilir tabii.
 
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun