Kablosuz Şarj İmkanı Sunan, İkea RIGGAD Çalışma Lambası…

Akıllı telefonları neredeyse tüm gün elimizden düşürmüyoruz artık. Bu kadar yoğun kullanıma şarj da dayanmıyor doğal olarak. Taşınabilir şarj aküleri pratik olmasına rağmen, dört bir yanımızı kablolar çevreledi resmen. Özellikle çalışma alanlarımızdaki o kablo dağınıklığı çoğumuzu rahatsız etmiyor mu?

İkea’nın RIGGAD çalışma lambası, kablo dağınıklığı ile başı dertte olanlara çok güzel bir çare sunuyor. Telefonunuza herhangi bir kablo takmadan, yalnızca lambanın üzerine koyarak şarj etme imkanını sağlıyor.

riggad-led-work-lamp-w-wireless-charging__0371022_PH124211_S4

Ürün, tüketicileri çabuk biten şarj derdinden ve masadaki kablo karmaşasından kurtarıyor. Şarj etme eylemini ise tasarımsal anlamda, evlerin doğal bir parçası haline getiriyor.

ikea-wirelesscharging-inpost6

QI teknolojisiyle uyumlu telefonlar herhangi bir desteğe ihtiyaç olmadan, uyumlu olmayan telefonlar ise, yine İKEA kablosuz şarj ürün gamında yer alan VITAHULT telefon kılıfıyla beraber RIGGAD lambanın tabanına  yerleştirildiğinde, lambanın altında bulunan gizli şarj ünitesinin sayesinde, kablo takmadan şarj edilebiliyor.

Tabii bu dahiyane ürün İkea’ ya , Münih’de düzenlenen  2016 İF Tasarım Ödülleri’nde aydınlatma kategorisi birinciliği  getiriyor.

Tebrikler İkea 🙂

Görsel

ikea riggad RIGGAD aydınlatma ödül, dekorasyon tasarım ikea, ikea masa lambası, ikea çalışma lambası, kablosuz şarj,  Kablosuz Şarj İmkanı Sunan, İkea RIGGAD Çalışma Lambası

 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun