H&M Home 18 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor.

Zamanında tekstil ürünlerinin Türkiye’ye gelmesini dört gözle beklediğimiz İsveç’li hazır giyim markası H&M’in ev dekorasyonu ürünleri mağazası 18 Eylül’de Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.
      
 
 
 
Oturma odasından mutfağa, banyodan yatak odasına, dış mekandan çocuk ve bebek odasına kadar bir çok ev dekorasyon ürünlerini bulabileceğimiz marka, bence İkea ve Zara Home’un yerini hızla dolduracağa benziyor. Çünkü İkea ürünlerinin pratik, işlevsel ve uygun fiyatlı oluşu ile, Zara Home’un trend şıklığını bünyesinde bulunduruyor ve bizlere ulaşılabilir şıklığı sunuyor.
 
Koleksiyonun içerisinde en çok mermer görünümlü tekstil ve banyo ürünlerine, cam objelere ve pirinç rengi aksesuarlara bayıldım. Bunların yanında, heyecanlı bekleyişleri olan anne adayları için de çocuk ve bebek odası ürünlerine bir göz atın derim.
 
 
 
18 Eylül’e daha çok var diyorsanız şimdilik kataloga göz atabilirsiniz.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun