"> Enza Home Yemek Odası Takımları

Enza Home Yemek Odası Takımları

Evinizin Şıklığını Tamamlayan Yemek Odası Takımları

 

Evleri dekore ederken en çok zorlanılan nokta çoğunlukla yemek odaları oluyor. Çok fazla alternatifin sunulamadığı yemek odası takımları için arzuladığınız tasarımlara sahip olmamak çoğu zaman hayal kırıklığına uğramanıza neden olabiliyor. Tam da bu noktada Yataş Grup’un mobilya markası Enza Home, farklı birçok ürün seçeneği ile iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Sunduğu ürün çeşitliliği ile kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlayan marka, ayrıcalıklı hizmetleri de müşterilerine sağlıyor. Yemek odası takımlarından oturma gruplarına, yatak odası takımlarından ev aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesini kalitesinden taviz vermeyen, müşteri odaklı yaklaşım sunan Enza Home, evini dekore etmek isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Evlerin Zarafetini Tamamlayan Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımlarında daha çok modern tasarımlar tercih ediliyor. Farklı renk tonlarında ve çizgilerde sunulan bu tasarımlar evinizin eksik kalan zarafetini tamamlamanızı sağlıyor. Yemek keyfinize eşlik eden yemek odası takımlarının özenli tasarımı, kendinizi ferah ve şık bir ortamda hissetmenize katkıda bulunuyor.

Günümüzün ev mimarileri dikkate alınarak minimal bir tasarım ile imal edilen bu ürünler, şıklığın yanı sıra konforlu bir kullanımı da olanaklı kılıyor. Dar alanlarda ferah kullanım imkanı ile bu ürünler oldukça ilgi çekiyor. Ayrıca bir yemek odasına sahip olmasanız dahi salonunuzun bir köşesinde kullanabileceğiniz yemek odası takımları, salonlarınıza da ayrı bir hava katıyor. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, yemek odası takımınızı salon takımınızla uyum içinde seçmeniz. İki takımın renk ve tarz uyumu oldukça önemli. Bu uyumu doğru bir şekilde başardığınız takdirde keyifle vakit geçirebileceğiniz şık bir salona ve yemek alanına sahip olabilirsiniz.

Her Detayın Düşünüldüğü Tasarımların Avantajları

Yemek odası takımları, tasarım detaylarının yanı sıra pratik kullanım özellikleriyle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Kimi ürünlerde kullanılan özel frenli menteşe ve ray sistemi, ürünlerin kolay ve güvenli bir şekilde kullanılmasını olanaklı kılınıyor. Ayrıca ürünlerin kolay temizlenebilir malzemelerden imal edilmesi ürünlerin temizliğini kolaylaştırıyor. Bazı modellerde konsolların ayakları yüksek ayak şeklinde tasarlanıyor. Bu tasarım yine temizlik esnasında kullanıcılarına avantaj sunuyor. Yerden yüksek bu ayaklar sayesinde ürünün alt kısımları kolay ve pratik bir şekilde temizlenebiliyor.

Ayrıca ürünlerin tasarımında kullanılan ahşap malzemelerin dayanıklılığı, kullanılan cam malzemesinin kolay temizlenebilir olması, kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı yüzey alanına sahip olunması, çevreci akrilik malzeme kullanımı gibi detaylar ürünlerin tercih edilme nedenleri arasında yerini alıyor. Bu malzeme detayları, ürünü tercih edenler için oldukça kullanışlı ve kaliteli bir ürüne sahip olma imkanı sağlıyor.

Farklı Ürün Kombinasyonları

Tercih edeceğiniz yemek odası takımları, sabit ya da açılır yemek masaları, birbirinden farklı sandalye seçenekleri, zarif çizgilerle takımı tamamlayan konsollar, isteğe bağlı olarak takıma ilave edilebilecek TV sehpası ünitesi ve yan-orta sehpa alternatifleri ile evlerinizin şıklığını tamamlıyor. Sandalyelerde kullanılan kumaş türleri de bu ürünlerde dikkat ettiğiniz bir detay olmalı. Uzun ömürlü bir ürünün sahibi olmak için sandalye kumaşlarının kaliteli ve kullanışlı olması çok önemli. Kaygan olmayan bir kumaş sandalyeleriniz için ideal bir seçim niteliğinde oluyor.

Enza Home, evinizin havasını değiştirecek modern yemek odası takımları ile uygun fiyat opsiyonları ve farklı birçok alternatifi sizlere sunuyor. Yemek keyfinize şıklık ve konfor katacak bu takımlar, kaliteli ve uzun ömürlü bir takıma da sahip olmanızı sağlıyor. Yataş’ın bu markası her geçen gün kullanıcılarının konforunu arttırmaya yönelik yeni ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Bu ayrıcalıkların ve konforun bir parçası olmak için en yakın Enza Home mağazasına uğrayıp ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

enza home, enza home yemek odası mobilyaları, enza home dekorasyon, enza home yemek odası takımları, enza home mobilya, dekorasyon blog, dekorasyon blogu, ev dekorasyon blogu, dekoblog, deko blog, dekor blog, dekorasyon trendleri, ev dekorasyonu, mobilya modası, enza home 2018 modelleri, enza home yemek odası fiyatları, Evinizin Şıklığını Tam06amlayan Yemek Odası Takımları dekorasyon youtube, yemek odası takımları kanalı,

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun