"> Enza Home Yatak Odası

Enza Home Yatak Odası Mobilyalarını İnceleyelim Mi?

Günümüzde artık yatak odaları, yalnızca uykuya dalınan bir mekandan ibaret değil, günün yorgunluğunu attığımız, kimi zaman tv keyfi yaptığımız, kimi zaman ise hobilerimize daldığımız , huzur bulduğumuz mekanlara dönüştüler.

Odanın büyüklüğüne göre  herkesin talep ettiği modeller de değişebiliyor. Kimimiz gösterişli bir yatak başlığı ararken, kimimiz fonksiyonel bir gardırop isteyebiliyor.

E malum düğün sezonu da gelmişken, yatak odası arayışında olanlar için Enza Home‘un yatak odası mobilyalarını inceleyip sizlerle paylaşmak istedim.

Enza Home Yatak Odası Mobilya Koleksiyonundan En Beğendiklerim

– Enza Home koleksiyonunda yer alan Infinity serisi, yaratıcı renklerle modern çizgileri birleştiren farklı formda karyola modelleri ile yatak odanıza çağdaş dünyanın çizgilerini taşıyor. Ben bu volan görünümlü yatak başlığını çok beğendim. Sade ama bir yandan da gösterişli bir parça…

İnfinity Enza Home Yatak Odası

04-Yatak-Odasi-infinity-Slider_small

– Yaşam alanını dingin ve huzurlu atmosferle doldurmak isteyenler için, Zen serisi tüm ihtişamı ve zarafetiyle  yatak odası modelleri  arasından sizlere göz kırpıyor. Rose renkli kulp ve ayaklar kullanılarak komodin ve şifonyer ünitelerinde zarafet pekiştirilirken, bronz aynalı sürgü kapaklı dolap ve özel işçilikli geometrik desenli karyola koleksiyonun tamamlayıcıları oluyorlar.  

 Zen Yatak Odası

 

Zen Yatak Odası2222

– Doğanın pastel renklerini evinize taşıyan Mayfair serisi, modül alternatifleriyle farklı kombinasyonlar oluşturma fırsatını sizlere sunuyor.

MayFair

-Hint cevizi ve parlak siyahın kombinlendiği Bolero serisi, yaşam alanınızda zarafeti en çarpıcı haliyle vurguluyor. Sıra dışı ve zarif çizgiler taşıyan koleksiyon, yaşam alanlarında ağırbaşlı asaleti vurgulamak isteyenler için iyi bir seçim olacaktır.

Bolero Yatak Odası Enza Home

 

Orleon ise, açık renkleri ve kumaş kaplı yatak bazası tercih edenler için iyi bir seçim olacaktır.

Orleon Yatak Odası Enza

 

Ve son olarak da  kiremit rengi bazası ve metal ayağı ile dikkat çeken  Alegra Yatak Odası Takımı…

Alegra Yatak Odası2222

 

Dekorasyon planlarınızı yaparken bir yandan da yaratıcılığınızı perçinlemenize  öncülük edebilirsiniz Yatak odası dekorasyonunu, evin genel konseptinden bağımsız olarak planlayarak ve istediğiniz modülleri kullanarak,  her mekanı birbirinden farklı tarzda dekore etmenize imkan sağlıyor

Ayrıca fiyatlarındaki çeşitlilik sayesinde de, her kesimden alıcıya bir şekilde hitap edecektir bence.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun