"> Lazer Kesim Sehpalar- CNC

Dosya: Lazer Kesim Sehpalar

Mekanlarımızın en önemli tamamlayıcı parçasıdır sehpalar… İşlevselliği kadar görselliği de önemlidir. Özellikle sade biçimde döşenmiş mekanlarda kullanacağınız gösterişli bir sehpa, mekanınıza karakter katmanızı sağlar.
2014 Mobilya fuarı gözlemlerim sonrasında ‘Lazer Kesim’ ürünlerin ve mermer sehpaların çok revaçta olduğunu yayınlarımda daha önce de belirtmiştim.
Bugünkü yazımda da bir çok yerli/yabancı dekorasyon, mobilya ve aksesuar markasının koleksiyonlarında bir süredir yer verdiği cok trend bir parçaya ‘Lazer Kesim Sehpalara’ yer vermek istedim.
Ahşap, krom, nikel, bronz, pirinç gibi malzemelerden çalışılabilen sehpa ayakları, renkli ve normal cam, ayna, pleksi, mermer, ahşap gibi bir çok tabla ile kombinlenebiliyor.
Ahşap ve lazer kesim deyince benim aklıma ilk gelen firma nedense hemen ”Mobi” oluyor. CNC kesim detaylarla, gerçekten çok şık mobilya ve aksesuarları mevcut.
 Mobi Zigon Sehpa
1.369 TL
849.99 TL
Bence bu tarz sehpalara en çok uyan tabla mermer. Tüm dünyadaki, doğal ve çevreci tasarım akımının bir getirisi olarak, tasarımcıların koleksiyonlarında mermeri ve özellikle ‘Türk mermerini’ kullanmaları, bu değeri evlerimize taşımaya teşvik ediyor.

http://www.fourandmore.com.tr/

Bej altın rengindeki bu metal ayaklar benim favorim…

Özel tasarım ürünlerin dışında, bu alanın bir de üretim ayakları var. Bu tarz  ürünlerin Kağıthane’de bir çok imalat noktası bulunuyor. Aynı şekilde Anadolu yakasında da Ümraniye’de…

Yolunuz buralara düşerse, ya da lazer kesim sehpaları daha uygun fiyata almak isterseniz http://www.cncahsap.net/ ve http://metalsehpa.com/ adreslerini inceleyebilirsiniz.
Deko Blog  -Ev Dekorasyon Blogu
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun