"> Thinstone Doğal Taş Duvar Kaplama

Bu Doğal Taş Hem Esnek Hem De İpince: Thinstone

Nedir bu thinstone?

 Thinstone dekorasyon nedir

Thinstone dekorasyon nedir 2

Thinstone® gerçek doğaltaş katmanıdır.

Yani doğal taş görünümüne sahip farklı bir malzeme değil, bizzat  taşın 0.1-2 mm’lik katmanlar halinde büyük kayalardan ileri teknolojik yöntemlerle ayrıştırılmış halidir.

Bir nevi fileto gibi kesilmiş şekli.

Bu katmanları bir arada tutup esneklik veren arka yüzeylerinde kullanılan cam elyaftır. Thinstone hafif, esnek ve çok incedir. Metrekare ağırlığı 1,3-1,6 kg arasındadır. Pürüzlü yüzeyleri ve değişik doğal renk varyasyonlarıyla her tabakası birbirinden farklı bir duygu verir.

Thinstone dekorasyon

Thinstone®’un 22 adet renk alternatifi bulunmaktadır. Işığı geçiren ve tekstil arka yüzey (daha ince ve daha esnek) ürünler de mevcuttur.

Dış cephe kaplamaları, iç mimari, mobilyacılık sektörü, yatçılık, ulaşım araçları (uçak, tren vb.), fuarcılık, aydınlatma sektörü ve doğal taş kullanılan hayal edebileceğiniz diğer alanlarda kullanılır.

Fulya’da açılan Project Thinstone konsept mağazasında, mimarlar ve tasarımcıların Thinstone ile hazırladıkları ürün tasarımlarını da bulabilirsiniz. Bu yepyeni inovatif ürünü deneyimlemek için harika bir adres.

Project-Thinstone-02

Project-Thinstone-04

Daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Taşın İpince ve Esnek Hali: Thinstone ,  doğal taş dekorasyon, doğal taş kaplama, doğal taş görünüm, thinstone nedir, duvar dekoru, duvar dizaynı, duvar kaplama, dekorasyon duvar, duvarlar nasıl,  kendin yap, dekorasyon fikirleri, dekorasyon keşifleri, evinizi kendi kendinize yenileyin, ev dekorasyonu, ev fikirleri,

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun