‘Deko Kutu’ her an sizin olabilir !!!

 

 

Merhaba

Yepyeni bir dekorasyon fikri ile karşındayım.

Bundan böyle her ay farklı konseptler belirlediğim ‘Deko Kutu’ larım ile seninle buluşacağım.

Peki ‘Deko Kutu’ nedir?

Gerek sosyal medya hesaplarından, gerekse internetten takip ettiğin ve bildiğin markaların tasarımlarını zevkle takip ediyorsun öyle değil mi?

İşte bahsettiğim ‘Deko Kutu’ her ay, katılım şartını gerçekleştirenler arasından seçeceğimiz şanslı kullanıcılara hediye edilecek. Ne de olsa ‘Deneyim’ önemli değil mi?

Kutumuzun içerisinde, o ay belirlenen konsepte uygun seçilen, farklı markalara ait harika mı harika ürünler mevcut.

Sıradan ürünlerin vaat edildiği, sıradan yarışmalardan çoooookk uzak anlayacağın…

Ve bu ayın konsepti  ‘MERMER’…

Peki hangi mermer ve mermer görünümlü tasarımlar ‘Deko Kutu’ da yer alıyor?

PhotoGrid_1447696404564

Uzun bir süredir ürünlerini zevkle takip ettiğim ve yalın çizgileriyle şıklık kokan Ritzy İnterior Design’ tasarımı,  harika işçilik barındıran mermer tabla ve bakır kaselerden oluşan 2 kişilik sunum seti…

PhotoGrid_1447790653730

PhotoGrid_1447707345306

Naif çizgilere sahip ‘Fiyonque’ tasarımı bu mum, mermer kapağını araladığınız andan itibaren, tüm mekanı mis gibi ve yumuşacık lavanta aromasıyla donatıyor.  Hem dinginlik veriyor hem de kullanacağınız ortama şıklık katıyor.

PhotoGrid_1447791192596

PhotoGrid_1447754584949

3. ve son ürünümüz ise Design State ‘ markasına ait mermer görünümlü kupa… Evet mermer aksesuarlar özellikle son dönemlerde daha da bir popüler. Fakat ağırlıklarından dolayı kullanımı da bir o kadar zor.

Bu kupayla mermer şıklığını, porselen hafifliği ile yaşayacağınız garanti…

PhotoGrid_1447791157204

Peki bu ürünlere nasıl mı sahip olabilirsin?

Bu ay ki katılım şartımız çok çok basit.

Kendi objektifinizden çekeceğin mermer detaylı kareleri instagram’dan #evimdekimermer hashtag  ile paylaşırken, @dekoblog mention ile birlikte ‘Deko Kutu’ dan  bahsetmek.

Ya da İnstagram hesabımdaki ‘Deko Kutu’ görselini Repost etmek…

1 haftanın sonunda, bu harika hediyelerin sahibini @dekoblogosfer ekibi ile belirleyeceğiz.

Hadi 1 hafta içerisinde daha çok paylaşım yap, ‘Deko Kutu’ yu kazanma şansını arttır.

Deko Kutu

*** Eğer siz de tasarımlarınızın ‘Deko Kutu’da yer almasını istiyorsanız, bana info@dekoblog.com mail adresimden ulaşabilirsiniz. 

GÜNCELLEME: İnstagram hesapları arasında yapılan çekilişi @fusyabag hesabı kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyor, güzel günlerde kullanmasını diliyorum….

( Deko kutu, Dekokutu, dekorasyon, dekorasyon blogu, dekorasyon blogları, dekorasyon blogger, deko blogger, dekorasyon yazarı, ev dekorasyon, dekorasyon fikirleri, dekorasyon trendleri, ev, içmimar, mimar, dekorasyon bloggerı, dekorasyon instagram, mermer, dekorasyon çekiliş yarışma, mermer dekorasyon , mermer dekoratif, mermer aksesuarlar, mermer sunum, mermer mum, mermer fincan, dekoblog, dekoblogosfer )


Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun