"> Deko Blogosfer - dekorasyon yazarları toplanıyor

Dekorasyon Yazarları DekoBlogosfer’de !!!

Merhaba

Yaklaşık 2 senedir dekorasyon yazılarımı bu blogda sizlerle paylaşıyorum. Blog yazmak ilk zamanlar tek taraflı bir iletişim olarak doğsa da zamanla karşılıklı iletişime dönüşüp, zamanla sanal arkadaşlıklara da dönüşebiliyor. Bazılarımız ise sürekli irtibatta oldukları blogger arkadaşlıklarını gerçek hayata taşımayı başarabiliyorlar.

Ancak blog alemi, dünyayı çevreleyen atmosfer kadar büyük… Yalnızca görebildiğin ve takip edebildiğin kadar yazarı bilebiliyor insan.

Halbuki ‘dekorasyon’ kadar zevkli bir alanda özgün, kaliteli ve araştırmalar sonucu yazılarını paylaşan yazar arkadaşlarım tanınmaya ve tanıtılmaya layıktırlar bence.

Hırslarımızdan arındığımız kadar olgunlaşırız ve sağlıklı iletişimler kurabiliriz. Aksi taktirde hepimiz birbirimizi ezeli rakip görerek yorulmaktan başka bir şey elde edemeyiz.

‘DekoBlogosfer’in amacı, dekorasyon bloğu yazarlarını bir araya getirmek. Mini bir söyleşide bulunup blog ve yazarı hakkında  fikir sahibi olmak. Harika yayınlarda bulunan ancak hiç duymadığımız o kadar blog yazarı arkadaşımız var ki…

Kendi takip ettiğim blogger yazarlarıyla söyleşilerimize başlayacağız. Fakat az önce de belirttiğim gibi varlığını bile maalesef bilemediklerim de var tabii ki. Sen de bu bölümdeki söyleşiye katılmak istiyorsan, ya da önereceğin bir arkadaşın varsa, bana hemen info@dekoblog.com adresine bir e-mail göndermen yeterli. Seni ve bloğunu seve seve ağırlayacağımı bilmen yeter.

Dekorasyon yazarlarıyla ilgili oluşacak bu grup için, zaman için de farklı fikirlerim ve hep birlikte üreteceğimiz projelerimiz de olacak.

Tanımak ve tanışmak dileğiyle…

 

Gülşah…

 

 

 

 

 

 

 

(Deko-Blogosfer, dekorasyon yazarları, deko blog, dekorasyon blogları, deko blogosfer, dekoblogosfer, DekoBlogosfer, dekorasyon marka işbirliği, dekorasyon iletişim danışmanlığı, dekorasyon dijital iletişim, dekorasyon sosyal medya fenomeni, dekorasyon yazarları, dekorasyon blog yazarları, dekorasyon blogger, dekorasyon bloggerı, dekorasyon bloggerları, dekorasyon fenomeni, dekorasyon yazarı, dekorasyon sitesi, mobilya blog yazarı, mobilya sosyal medya, dekorasyon mobilya sosyal medya danışmanlığı, dekorasyon içerik danışmanlığı, dekorasyon ajans işbirliği, blog işbirlikleri blogger işbirlikleri, blogger organizasyonları, blogger organizasyonu, blogger projeleri, blogger içerik üretimi, dekorasyon içerik yönetimi blogger, marka işbirliği blogger, dekorasyon marka blog, dekoblog dekorasyon, deko blog dekorasyon, dekorasyon lansman organizasyon, mobilya modası, dekorasyon blogger buluşması, ünlü dekorasyon blog, ünlü dekorasyon blogger,)

 

 

7 Yorum yapılmış
  1. Ne kadar örnek bir davranış, ne hoş düşüncelere sahipsiniz..Dekorasyon ortak noktamız ise ileride bende burada olmaktan mutluluk duyarım…Yeni keşiflerimizi,zevklerimizi paylaşmaktan keyif alacağımızı umuyorum…

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun