"> Cunda Adası'ndan Dekoratif Aksesuar Manzaraları - Ev Dekorasyon Blog - DekoBlog

Cunda Adası’ndan Dekoratif Aksesuar Manzaraları

 

Taşınma, tatil ve sağlık problemleri yüzünden uzuuun bir süredir buraya uğramıyormuşum meğer. Halbuki kafamda bir sürü fikir ve işlenecek konu varken…
Geçtiğimiz ay ailecek yaptığımız mini bir Ege turu sırasında Cunda adasına da uğrama fırsatını buldum.Daha önceleri sizlere Cunda’nın sedef aksesuar cenneti olduğunu belirtmiştim. Fakat bu seferki gidişimde biraz daha ayrıntılın bilgi vermek adına, birkaç fotoğraf çekme fırsatını da buldum.

 

Fiyatları genel olarak gayet uygun, çeşitleri de çok. Peçeteliklerden, çay tabaklarına, dekoratif kutulardan çerçevelere, aydınlatma ürünlerinden minik sandıklara, dekoratif kaselerden tepsilere çeşit çeşit sedef aksesuarlar bulmanız mümkün. Bu arada benim en beğendiklerim tepsilerdi. Her zevke hitap eden bir çok model bulmak mümkündü.

 

 

 

Cunda’ya daha önceki gelişlerimde oniks taştan yapılan dekoratif aksesuarlara hiç rastlamamıştım. Madem şu aralar dekorasyon dünyasında mermer fırtınası esiyor ve mermer meyvelere rastlıyorken, bir kaç tane edinmeden olmazdı. Yalnızca meyveler değil, bir çok aksesuar çeşidini çalışmışlar. Bardak altlıklarından havanlara, kapı takozlarından kül tablalarına, yumurtalardan kaselere, vazolardan mumluklara kadar bunlar da çeşit çeşitti. İsteyenler Çınaraltı Hediyelik ismiyle de araştırma yapabilirler.

                                                                       Deko Blog

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun