Cotton Box, Online Alışveriş Dönemine Giriyor.

.

Bilinirlik merdivenini hızla tırmanan ev tekstili markası Cotton Box’ın gelenekselleşen etkinliklerinden bir yenisi de, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Park Hyatt Maçka Palas’ın 805 numaralı süitine adım attığımızda, mekandaki her bir köşe ”Cotton Box” ürünleriyle bezenmiş olarak karşıladı bizi.  Koleksiyonu incelemeye başlamadan önce, şık bir çay sofrası ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik firma yetkilileri ile birlikte.

Denizli merkezli bir marka Cotton Box. Yani tamamıyla yerli sermaye ve emek. Yani bizden biri… İşte bu yüzden onlar da müşterilerine sonsuz saygı ve güven duyuyorlar. Öyle ki marka, ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşanmasına kalmadan- nedeni olmasa bile müşterilerine değişim hakkı tanıyor.

Ayrıca sizlere yeni bir haberleri var. Artık Cotton Box ürünlerine 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle, kendi web sitelerinden online alışveriş imkanı ile ulaşabileceksiniz.

Her tasarımında farklı hikayeler barındıran ürünlerin sergilendiği süiti gezmeye başlayalım mı artık?

cotton box organizasyon

DSC02958

DSC02955

 

DSC02953

DSC02967

DSC02970

DSC02973

DSC02942

DSC02934

Her organizasyonunda aynı içtenliği ve titizliği gösteren Karnaval İletişim çalışanlarına da buradan bir kez daha teşekkür ederim.

ev tekstili cotton box, cotton box etkinlik, cotton box davet, cotton box park hyatt, cotton box karnaval iletişim, karnaval iletişim organizasyon, cotton box blogger, cotton box sosyal medya, cotton box blogger organizasyonu basın, dekorasyon bloggerı, dekorasyon blogu, dekorasyon blog, blogger dekorasyon, dekorasyon yazarı, , ev dekorasyonu,  Cotton Box, Online Alışveriş Dönemine Giriyor.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun