BookMatch Mermer Nedir?

Merhaba

Hiç daha önce mermer ocaklarına rastladınız mi veya incelediniz mi? .

Mermerler bu ocaklarda dikdörtgen prizma halinde çıkarılıyor. Çıkarılan blok taşların her birinin karakteristik ve damar özellikleri farklı oluyor tabii ki.

Ardından bu bloklar “slab” olarak yani fileto seklinde katman katman kesiliyor ve numaralandırılıyor.  İşte #bookmatching de tam bu arada devreye giriyor.

Bookmatch bu kesilen dilimlerden ardarda olan 2 taşın yanyana birleştirilip tek bir tas olarak uygulanmasıdır. Elde edilen büyük tas ayni sayfaları açık bir kitap gibi simetrik bir görüntüde oluyor. Maliyeti pek de düşük olmayan bu uygulama daha çok büyük metrekareli alanlarda tercih ediliyor.

Bookmatch bir dairenin antre zeminlerinde de karşınıza çıkabilir, banyo duvarlarında da mutfak adalarında da. Otellerin o gösterişli atmosferine de imza atabilir toplantı veya konferans salonlarına da. Eğer sizin de hayalinizde böyle bir uygulama var ise mutlaka bir mimardan destek almanızı öneririm.

mermer çeşitleri, mermer uygulamaları, mermer desenleri, banyo mutfak antre mermer, dekorasyonda mermer, ev dekorasyonu, mermer damarları, mermer kaplama kaplı duvarlar, mermer kaplama dekorasyon, dekorasyon trendleri, bookmatch nedir, book match mermer, bookmatching ne demek, mermer desenleri, içmimar, mimar, dekorasyon önerisi, dekorasyonu yazar, dekorasyon editörü, dekorasyon editör, dekorasyon dergisi, dekorasyon bloğu, dekorasyon bloggerı, dekorasyon blog, dekorasyon blogger, deko blog blogger, mermer görünümlü, mermer desenli, bookmatch fiyat, bookmatch ne kadar, BookMatch Mermer Nedir?

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun