‘Bleu Blanc’ Fırtınası

İsmi Fransızca’dan gelen fakat namı “Çin Porseleni” olarak ünlenen mavi- beyaz porselenlere genellikle mutfak eşyalarında, dekoratif objelerde ve vazolarda rastlamışsınızdır.
Fakat Pantone Renk Enstitüsü’nün 2013 ilkbahar-yaz sezonu için ‘Monaco mavisini’ ön plana çıkarması, ‘Bleu Blanc’ desenlerin mutfaklardan sofralara, aksesuarlardan tekstile, yatak odalarından salonlara, kısacası dekorasyona dair bir çok alanda karşımıza çıkmasına imkan sağladı.
 Ralph Lauren
Yargıcı Home
   
Zara Home
‘Bleu Blanc’ lerin en sevdiğim özelliği, bir çok stile yakışıyor olması. Country, klasik ve Uzakdoğu stillerinin harmanlanmasıyla oluşan kendine has bir havası var.
İster klasik mobilyalara sahip olun, isterseniz İskandinav tarzı dekorasyondan hoşlanın, ‘Bleu Blanc’ler evlerinizde eklektik bir hava yaratmanıza olanak sağlayacak.
Ürünler floral, geometrik, ikat… gibi bir çok desenlerde çalışılabiliyor. Ayrıca rengin ‘serinletici’ özelliği sayesinde tam yaz günlerine yakışır bir seçim.
Hermes
Hermes
Cumba
Ürünlerde kullanılan Monaco mavisi, soluk lacivertle kobalt mavisi karışımı bir tona sahip.
 Bleu Blanc ürünlere ulaşabileceğiniz ve aklıma gelen bazı markalar, Yargıcı Home, Zara Home, Vakko Home, Mudo Concept ve Paşabahçe…
 
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun