"> Ayna Kaplama Mobilyalar - Ev Dekorasyon Blog - DekoBlog

Ayna Kaplama Mobilyalar

Siz de salon mobilyalarınızı takım halinde kullananlardan mısınız? Peki mobilyalarınızı takım halinde kullanmak yerine kombin yapmayı denediniz mi?  İşte belli bir ruh taşımayan sıkıcı takımlarınızdan kurtulup göz alıcı şıklığı ve trend görünümü yakalamanın sırrı;  ayna kaplamalı mobilyalar…

Kimi zaman ayna kaplama mobilyayı bir TV ünitesi olarak, kimi zaman da salon büfesi halinde kullanabiliriz. ‘Yok ben var olan mobilyamı bozmak istemiyorum’ diyorsanız orta sehpanız ya da dresuarınız da mekanınızı tek düzelikten kurtarmayı başaracaktır.

Bu mobilyaları bulabileceğiniz bir çok mağaza bulunmakta fakat bu değişimi daha düşük maliyete getirebilmek için benim önerim; biraz yeteneğinizi ve zevkinizi konuşturmak olacaktır.

Mevcut mobilyalarınızda bulunan camları aynalarla değiştirebilir, ya da yetenekli iseniz mobilyanızın ölçülerine göre aynalar kestirebilir ve kendiniz kaplayabilirsiniz.

İşte size bir kaç ipucu…

( Ayna Kaplama Mobilyalar)
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun