ArtStone Duvar Panelleri İle Bir Yenilenme Hikayesi

Merhaba

Bir önceki yazımda dış cephe kaplamasındaki son trendlerden olan ”Boyalı Tuğla Duvar’lardan bahsetmiştim biraz size.

Şimdi bu ”renkli tuğla” veya ”tuğla görünümlü” dış cephe kaplamalarının, bir binayı nasıl değişime uğrattığına şahit olacaksınız.

Burası Acun Medya’nın Levent’te bulunan yönetim binası.

İlk hali Levent’in klasik villalarından olup, ikincisi de (alttaki görsel) Thanx Mimarlık yönetiminde, dış cephe kaplama çalışmaları ArtStone’ tarafından yapılan ve baştan aşağıya yeniden tasarlanan son hali.

400 metrekare Ladrillo Aspen ürünü kullanılarak kaplanan ofisin dış cephesi, villa mantığındaki binaya ayrı bir görünüm kazandırmış.

Kullanıcıların değişen istek ve beklentilerini çok kültürlü ve uluslararası bir bakış açısıyla karşılayan özel bir ürün olan Ladrillo, endüstriyel ve dijital çağın sınırsız yeni pozitivizminden sonra bugünün geliştirme stratejisinin ürünü olan yenilikçi bir tarz sunuyor.

Markanın dış cephe ve iç mekanda kullanılabilecek diğer duvar panelleri koleksiyonuna  buradan ulaşabilir, diğer referans mekan görselleri için ArtStone Galeri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Görseller; Thanx Mimarlık web sitesinden alınmıştır. 

Acun medya, acunn medya, acun medya nerede, acun medya ofis, acun medya dekorasyon, dekorasyon, dış cephe kaplaması, dış cephe kaplamaları, tuğla taş görünümlü kaplama duvarlar, dekorasyon fikirleri, artstone dış cephe, artstone panelleri, artstone duvar panelleri, artstone kaplama, artstone panel, dekorasyon trendleri, deko blog, dekor blog, dekorasyon blogu, dekorasyon blog, dekorasyon blogger, yerli dekorasyon blog, ev dekorasyon blogu, dekorasyon sitesi, thanx mimarlık 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Bültenimize abone olun